Cennik

Cennik wynajmu szefa kuchni i przygotowania imprezy jest zawsze kalkulowana indywidualnie. Do honorarium Mistrza od Kuchni należy doliczy  koszt zaplanowanego, a o z kolei uzależnione jest od typu imprezy kulinarnej, od wybranego formatu kulinarnego, od miejsca w którym ma się odbyć impreza, od liczby posiłków, od liczby zaproszonych na nią gości, od wyposażenia gastronomicznego, które ma być wykorzystane, od tego czy jest obsługa kelnerska, czy dostarczamy alkohol – to są najważniejsze czynniki koszto-twórcze. 

Inna cena będzie przy kameralnej imprezie Romantycznej Kolacji dla Dwojga, z bukietem 50 róż dla Wybranki, z pełną obsługą kelnerską w pałacowym wnętrzu, a inna w wielkiej imprezie plenerowej – na grillu w stylu teskańskim, na której zaproszonych będzie kilkuset gości  która będzie trwać wieczór i noc.

BBQ2
Przyjęcie zaręczynowe 2

Poniższa przedstawiamy kalkulację na imprezę grillową na około 100 osób

MENU I: 5 x „na zimno”; 4 x „dania mięsne”; 3 x „dania wege; 3 x „deser”; gratis – „salsy, pasty, dipy” – ok. 120-150,00 zł / 1 osoba (brutto)

MENU II: 3 x „na zimno”; 3 x „dania mięsne”; 2 x „dania wege; 2 x „deser”; gratis – „salsy, pasty, dipy” – 100-130,00 zł / 1 osoba (brutto)

MENU III: 3 x „na zimno”; 2 x „dania mięsne”; 2 x „dania wege; 1 x „deser”; gratis – „salsy, pasty, dipy” – 90-120,00 zł / 1 osoba (brutto)

 

Natomiast koszty imprezy z wynajętym Mistrzem od Kuchni, ale mniejszej np. dla ok. 10-30  z pełnym, kilku-daniowym menu (bez względu na format), bez kosztów wynajęcie lokalu, z naszym sprzętem, osób koszty imprezy (na osobę) kształtują się na poziomie kilku tysięcy złotych.

Każda impreza ma swój charakter i jest wyjątkowa. dlatego prosimy zawsze o wypełnienie formularzu, który można znaleźć na naszej stronie lub bezpośredni kontakt z naszym doradcą.

Wstępna kalkulacja zostanie przygotowana i odesłana na podany adres mailowy następnego dnia, a w przypadkach wyjątkowych do 3 godzin od wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

sample-9
Ingredients for the healthy foods selection. The concept of healthy food set up on dark stone background.

Rozpocznij planowanie

Nasz dedykowany opiekun pomoże zaplanować Twoją imprezę