O nas

Mistrzowie od Kuchni to unikatowe miejsce w polskim internecie – to platforma wynajmu prywatnych Szefów Kuchni na każdą imprezę, w formatach niespotykanych dotąd w Polsce. To  społeczność Mistrzów kulinarnych pełnych pasji, kreatywnych i gotowych przygotować niesamowite potrawy dla naszych Klientów, gdziekolwiek są i jakikolwiek mają potrzeby kulinarne.

Mistrzowie od Kuchni  to zespół starannie wyselekcjonowanych szefów kuchni, mistrzów-cukierników i sommelierów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Innowacyjni, kreatywni i wysoko wykwalifikowani w wielu kuchniach świata, nasi Mistrzowie odkrywają nowe koncepcje kulinarne. Dzięki doświadczeniu w pracy w najlepszych restauracjach na całym świecie, tworzą na zamówienie oryginalne potrawy przygotowywane z autentyczną pasją i oddaniem.  Wszystko, co robią, jest zgodne z naszą misją szerzenia miłości do jedzenia i dobrej zabawy.

rozpocznij-planowanie-1

Mistrzowie od Kuchni to ponad 50 autorskich formatów kulinarnych!

Dla naszych użytkowników oferujemy niezapomniane doświadczenia kulinarne, które zostały zebrane w formę ponad 50 różnych autorskich formatów kulinarnych: od Toskańskiej Chwili Zapomnienia  Romantycznej Kolacji dla Dwojga, Smaków Maroko, Polski na Dziko, przez Viva Mexico!, Ramen & Co., Kuchnię Instagramową do Brazyliskiego Churasco czy Teksańskiej Imprezy na Dziko, każdy znajdzie coś dla siebie.

Niezależnie od tego, czy organizujesz wielkie wydarzenie biznesowe, przyjęcie weselne na setki gości, obchodzisz specjalną okazję w kameralnym gronie, czy po prostu chcesz zafundować sobie i swoim gościom czy pracownikom wyśmienite i unikatowe menu, możesz oczekiwać niezapomnianego cateringu od wynajętego prywatnego Mistrza od Kuchni. To dzięki niemu, nasz Klient może delektować się potrawami z każdego praktycznie zakątka świata. 

Oferujemy kompleksową obsługę cateringową każdego typu imprez. Wiemy, jak sprawić, by Twoi goście czuli się usatysfakcjonowani i zainspirowani po każdej imprezie kulinarnej, którą mamy w ofercie.

Talent i doświadczenie

Mistrzowie od Kuchni to zespół utalentowanych szefów kuchni oraz amatorów, dla których gotowanie jest wielką pasją życiową. Współpracujemy także z cukiernikami i sommelierami, którzy mając doświadczenie z kuchnią całego świata są w stanie dopasować wino do każdego rodzaju menu. Dzielimy się z naszymi Klientami pasją i miłością od dobrego jedzenia.

Profesjonalizm

Mistrzowie do Kuchni umożliwiają Klientom delektowanie się formatami kulinarnymi bez względu na miejsce imprezy. Nasi starannie wyselekcjonowani Szefowie kuchni dzielą się z Klientami swoją miłość do jedzenia, pielęgnując ludzkie relacje i tworząc niezapomniane wrażenia kulinarne. Są profesjonalni i przyjmują każde wyzwanie kulinarno-organizacyjne. Dostosujemy nasze pakiety do określonych grup, budżetów, lokalizacji, tematów i wymagań dietetycznych. Żadna impreza  nie jest zbyt duża ani mała dla naszego zespołu – mamy miejsca i rozwiązania dla potrzeb każdego Klienta. Naszym celem jest satysfakcja Zleceniodawcy i radość jego gości.

biznes-druzyna-celebracja-party-sukces-koncepcji_53876-47029

Słuchamy naszych klientów

Naprawdę słuchamy! Od kulinarnych inspiracji z całego świata po wymarzone menu  w unikatowych miejscach: we własnym domu, ogrodzie, w biurze lub… w pałacowych wnętrzach. Mistrzowie od Kuchni doceniają znaczenie wszystkich wydarzeń Klientów, niezależnie od wielkości i budżetu. Bez względu na wymagania zapewniamy unikatowe doświadczenia i podróże kulinarne we wszystkie zakątki świata. Staramy się aby wykonanie przekraczało oczekiwania klientów.

Podejmujemy każde wyzwanie!

Korzystając z naszej platformy, dopasowujemy Mistrzów od Kuchni do kulinarnych potrzeb Klientów korzystając z naszego bogatego portfolio produktowego lub podejmując pałeczkę rzucaną przez Klientów. Każdą imprezę traktujemy jako wyzwanie, a nie problem: rozpoczynamy planowaniem oraz propozycją menu dostosowanego do oczekiwań, potrzeb kulinarnych oraz budżetu Klienta. Nasi Mistrzowie od Kuchni podejmą się każdego wyzwania kulinarnego!

Po prostu nas sprawdź!

 

Rozpocznij planowanie

Nasz dedykowany opiekun pomoże zaplanować Twoją imprezę