Jak działa nasz serwis?

MistrzowieodKuchni.pl to pierwsza w Polsce platforma wynajmu szefów kuchni. 

Dzięki nam każdy może wynająć osobistego szefa kuchni na swoją imprezę, zarówno w ramach proponowanych formatów kulinarnych lub zgodnie z preferencjami swoimi czy zaproszonych gości.

Nasz serwis to też nowe spojrzenie na usługi cateringowe w Polsce. Tradycyjny catering jest zazwyczaj „bezduszny” i lekceważy tę sferę ludzkich doznań. Tymczasem My, pomagamy tworzyć głębsze, bardziej satysfakcjonujące doznania kulinarne naszych Klientów, wzmacniamy miłość do jedzenia i radość z posiłków.  Przywracamy rolę Szefa kuchni w procesie gastronomicznym, dzięki czemu nasze usługi cateringowe są bardziej interaktywne, „zhumanizowane” i uszlachetnione niż gdziekolwiek indziej.

Umożliwiamy wynajem doświadczonych Szefów Kuchni na imprezy kulinarne każdego rodzaju, w każdym miejscu i na każdą okazję. Łączymy naszych klientów  z utalentowanym lokalnymi szefami kuchni, którzy przekształcą Twoje pomysły w rzeczywistość.

Oferujemy w pełni zautomatyzowaną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i pragnień ofertę kulinarną.

 
rozpocznij-planowanie-3

Rozumiemy wartość i znaczenie źródeł pochodzenia surowców i półproduktów oraz serwowanych posiłków oraz jak ważna jest jego jakość dla naszych klientów.

Mamy w pełni zintegrowany łańcuch dostaw, który można prześledzić od dostawcy do konsumenta.

Nasi sprawdzeni dostawcy oferują produkty najwyższej jakości produkty i surowce dostępne w Polsce i sprawdzone surowce zagraniczne. Dbamy o wszystkie elementy potrzebne do udanego wydarzenia kulinarnego, od personelu przez sprzęt do zapewnienia porządku po jego zakończeniu.

Oto jak wygląda krok po kroku proces uruchamiania Mistrzówodkuchni.pl

(1) Ty (nasz klient) potrzebujesz indywidualnego doświadczenia gastronomicznego i zamierzasz wynająć szefa Kuchni, który przygotuje Twoją imprezę

(2) Kontaktujesz się z nami i przesyłasz wypełniony formularz rezerwacyjny za pośrednictwem naszej platformy online.

(3) Specjalny algorytm łączy Twoje potrzeby kulinarne z utalentowanym szefem kuchni

 (4) Twój Mistrz od kuchni tworzy i dostosowuje  wyjątkowe doznania kulinarne w oparciu o twoje potrzeby i nasze doświadczenia

(5) Platforma zapewnia wszystkie elementy udanej imprezy: dobieramy menu, miejsce –  jeśli jest taka potrzeba, napoje, personel, sprzęt gastronomiczny, obsługę kelnerską. Zapewniamy porządki po imprezie.

(6) Odchodzisz zadowolony, z nowymi doświadczeniami, z lekkim brzuchem i dużym uśmiechem.

Rozpocznij planowanie

Nasz dedykowany opiekun pomoże zaplanować Twoją imprezę