FAQ

Przed imprezą

Nie musisz martwić się planowaniem. Nasz dedykowany opiekun zajmie się tym. wystarczy dać nam znać poprzez wysłanie wypełnionego formularza. Zajmiemy się kompleksową obsługą Twojej imprezy od doboru formatu kulinarnego, szefa kuchni, organizacja miejsca i niezbędnego sprzętu, obsługi kelnerskiej, napojów, do obsługi kelnerskiej i sprzątania po imprezie.

Twoja impreza może odbyć się w twoim miejscu, biurze, ogrodzie, wynajętym lokalu czy obiekcie.Po prostu opisz swoje preferencje, a nasz dedykowany opiekun zajmie się resztą.

Zazwyczaj szefowie kuchni z wybraną ekipą przyjeżdżają na miejsce imprezy od 2 godzin do 30 minut przed jej rozpoczęciem a minimum 30 minut przed faktycznym czasem rozpoczęciem serwowania posiłków. Na przykład. jeśli chcesz, aby goście delektowali się zamówionym wybornym menu kanapkowym o 18:30, nasz Szef przyjedzie nie później niż o 18:00.

Szef kuchni przywiezie ze sobą wszystkie składniki i dokończy każde danie z menu w kuchni, wykorzystując sprzęt dostępny w kuchni, a także przywieziony ze sobą sprzęt certyfikowany przez nas.

Twój szef kuchni będzie służył tobie i Twoim gościom, jednocześnie wyjaśniając każde danie i, jeśli to możliwe, omawiając ich techniki i przepisy podczas gotowania. Zawsze też zapewniamy posprzątanie po imprezie.

Oczywiście tak, To Twoja impreza. Daj nam tylko znać ile osób ma być  zaproszonych, abyśmy mogli się do niej odpowiednio przygotować. Wypełnij nasz formularz kontaktowy i wyślij go do nas.

Szefowie kuchni przygotowują każde menu na kilka dni przed datą wydarzenia. Wybór składników opiera się na porach roku, potrzebach żywieniowych, wymaganiach i preferencjach a przede wszystkim formatu kulinarnego.  Używamy surowców  i produktów najwyższej jakości, najlepsza jakość, lokalne produkty są używane, aby zapewnić przepyszną smakowitość dla wszystkich, którzy oddają się kreacjom szefa kuchni.

Wszystkie nasze menu są wykonane indywidualnie dla każdego wydarzenia i dostosowywane indywidualnie do potrzeb zamawiającego. Nasz zespół Mistrzów od Kuchni jest kreatywny i i dlatego za każdym razem uwielbiają gotować wyjątkowe i różnorodne potrawy – także te, które zostały wymyślone przez Klientów. Chociaż niektóre potrawy mogą wydawać się podobne, różnią się nieco w zależności od produktów sezonowych i dostępności.

Wszystkie menu wymagają zatwierdzenia przez Ciebie, zanim zostaną skierowane od produkcji, a Szef kuchni zapewni zakup świeżych i lokalnych składników.  Jeśli chcesz poznać naszych dostawców zapraszam na naszą stronę www – zakładka „Dostawcy i Partnerzy”.

Jeśli Ty lub Twoi goście macie określone wymagania dietetyczne, możemy w tym pomóc! Nasi szefowie kuchni są tutaj, po to aby zaspokoić wszystkie gusta i diety. Prosimy o powiadomienie członka zespołu wsparcia Mistrzów od Kuchni, a także wyznaczonego szefa kuchni, zaraz po potwierdzeniu rezerwacji imprezy.

Nasi szefowie kuchni zaprojektują takie menu, które zaspokoi gusta Ciebie i wszystkich Twoich gości, niezależnie od ich diety, alergii czy preferencji. Nasz szef kuchni będzie również obecny w dniu, przygotowując jedzenie, i chętnie odpowie na wszelkie pytania. Więc jeśli jeden z Twych gości zapomniał powiedzieć ci np. o alergii na orzechy, powinieneś o tym powiedzieć Mistrzowi  – już po jego przyjeździe.

Oczywiście, że możesz! Nie chcemy ograniczać kreatywności naszych gospodarzy. Wiemy, że dekorowanie miejsca bywa najbardziej zabawną częścią imprezy. Nie pozwól nam w tym przeszkodzić…

Prosimy tylko, aby uwzględnić niezbędny czas na dekorację miejsca w ramach rezerwacji. Na przykład, jeśli chcesz zarezerwować miejsce na 4-godzinną imprezę, musisz uwzględnić w tym czas dekoracji, więc zamiast tego możesz wynająć miejsce na 5 lub 6 godzin. To da ci wystarczająco dużo czasu na rozłożenie dekoracji i usunięcie jej po zakończeniu imprezy.

Oczywiście czas spędzony na zakładaniu / zdejmowaniu dekoracji będzie zależał od tego, jak będziesz się starać, więc poświęć wystarczająco dużo czasu, aby mieć pewność, że wszystko uda Ci się załatwić na czas.

Rezerwując wydarzenie z Mistrzami od Kuchni, możesz mieć pewność, że do ceny końcowej nie zostaną dodane żadne ukryte lub dodatkowe koszty. Opłaty za bezpieczeństwo są częścią pakietu, podobnie jak wszelkie obowiązujące opłaty za usługi. Cena podana przez Twojego opiekuna za wydarzenie jest stała i obejmuje wszystkie koszty, bez dodatkowych opłat ukrytych (chyba, że sam dodasz nową, dodatkowo usługę).

Podsumowując, płatność za rezerwację imprezy jest łatwa i przejrzysta. Wysyłasz zgłoszenie za pomocą naszego systemu rezerwacji, jeden z naszych pracowników przygotowuje ofertę dla Cienie, a jeśli ją zaakceptujesz to dokonujesz płatności i voila.  Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z członkiem naszego personelu telefonicznie lub mailowo.

Dotyczy to tylko naszych klientów korporacyjnych, więc nie musisz się martwić, jeśli wyślemy szefa kuchni do twojego domu! Klienci korporacyjni, prosimy o zorganizowanie dostępu do doku załadunkowego, aby nasi szefowie kuchni i jego ekipa mogli łatwo załadować i rozładować towary i sprzęt do budynku, w którym ma odbyć się impreza. Jest to najszybszy, najłatwiejszy i najmniej stresujący sposób zarządzania transportem żywności i składników do kuchni. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz zorganizować dostępu do doku załadunkowego lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące powyższego, skontaktuj się z członkiem Mistrzów od Kuchni, zadzwoń do nas lub napisz na hello@mistrzowieodkuchni.pl.

Prosimy wszystkich naszych gospodarzy o zapewnienie Mistrzowi miejsca parkingowego w pobliżu miejsca, gdzie ma odbyć się twoja impreza. Pozwoli to szefowi kuchni łatwo załadować i rozładować sprzęt po przybyciu oraz szybko posprzątać po jej zakończeniu.

Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić parkingu dla naszych szefów kuchni, możemy zorganizować alternatywne środki transportu za pośrednictwem naszych samochodów dostawczych. Daj nam znać w odpowiednim czasie, jeśli nie możesz zapewnić naszym szefom kuchni miejsca parkingowego, abyśmy mogli zorganizować odpowiedni transport. Możesz do nas zadzwonić pod numer……………………. (czynny od 8.00 do 22.00) lub wysłać do nas  e-maila na adres hello@mistrzowieodkuchni.pl .

 

To zależy od ustaleń i preferencji.  Przy imprezach zlecanych przez klientów indywidualnych prosimy ich  o zapewnienie naszym szefom kuchni  określonego sprzętu, sztućców i akcesorii kuchennych. Przyniesiemy smaczne składniki, a ty zaopatrzysz imprezę w galanterię kulinarną.  Jeśli sobie życzysz możemy przywieźć też komplet unikatowych  talerzy czy elementów zastawy stołowej – współpracujemy w tym zakresie z uznanymi studiami artystycznymi, które produkują zastawy stołowe. Sprawdź naszych dostawców – zakładka Dostawcy i Partnerzy. W przypadku imprez organizowanych przez klientów instytucjonalnych – zapewniamy full service.

Decydując się na współpracę z nami zawsze będziemy prosić o podanie następujących informacji dotyczących dostępności:

 1. naczyń kuchennych – garnków, patelni, rondli, etc.
 2. zastawy stołowej – talerzy i misek
 3. naczynia do picia – szklanek, kieliszków do wina, kubków czy pucharków
 4. sztućców – pełne zestawy sztućców, w tym nóż, widelec, łyżka i łyżeczka,
 5. urządzenia do gotowania – kuchenka, piekarnik, lodówka, gniazdka elektryczne, etc.
 6. Inne drobne – noże, deski do krojenia, sitka, etc.

Jeśli nie możesz jednak dostarczyć naczyń, szklanek i sztućców na swoje wydarzenie, dopilnujemy aby nasi szefowie kuchni zabrali własne. Spowoduje to jednak dodatkowe koszty (wynajmu i transportu).

To jeszcze jedna rzecz, którą możemy się zająć, i jeszcze jedna rzecz, o którą musisz się martwić! Nawiązaliśmy bowiem współpracę z wieloma zaufanymi agencjami hotelarsko-gastronomicznymi, które są w stanie zapewnić doskonałych kelnerów i kelnerki na Twoje wydarzenie. Daj nam znać, jeśli chcesz, aby Twoje wydarzenie było obsługiwane przez kelnera/kelnerów, a my zorganizujemy świetny zespół, który zapewni najwyższą jakość obsługi.

Jesteśmy również w stanie zapewnić utalentowanych i doświadczonych barmanów na Twoje wydarzenie, jeśli takiego kogoś potrzebujesz. Wystarczy skontaktować się z członkiem zespołu Mistrzów od Kuchni, tak abyśmy dokonali niezbędnych ustaleń. Możesz do nas zadzwonić pod numer……………………….lub pocztą elektroniczną na hello@mistrzowieodkuchni.pl.

Dla prawdziwych smakoszy, którzy lubią wino, może być trudno dobrać do menu idealnego wina. Jeśli nie masz umiejętności sommeliera, a chcesz zaimponować swoim gościom menu win, jesteśmy po to aby Ci w tym pomóc.  kuchni są tutaj, aby Ci pomóc! Dodatkowo, wszyscy nasi szefowie kuchni są posiadają wiedzę na temat najlepszych rodzajów win pasujących do ich potraw. Jeśli potrzebujesz porady, poproś szefa kuchni po dokonaniu rezerwacji. Gdy opracują twoje menu, dobiorą także idealne wina, które powinny towarzyszyć każdej potrawie.

Jeśli chcesz, to dostarczymy je na imprezę wybrane – współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami alkoholi ze wszystkich stron świata (patrz zakładka „Dostawcy”).

Większość imprez gastronomicznych wymaga odpowiedniego sprzętu (np. piekarniki, kuchnie, bemary, grille). Jeśli dysponujesz takim sprzętem to prosimy o informację. Jeśli chciałbyś zakupić taki sprzęt to chętnie pomożemy. Nawiązaliśmy relacje z kilkoma niezawodnymi i sprawdzonymi dostawcami i jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom wybrane wyposażenie po obniżonej cenie. Zapewnimy, że cały sprzęt dotrze do Twojego miejsca w czasie wydarzenia.

Jeśli Twoje wydarzenie będzie wymagało specjalnego sprzętu, daj nam znać w momencie rezerwacji. Jeśli dokonałeś już rezerwacji i chcesz wynająć sprzęt na późniejszym etapie, możesz skontaktować się z członkiem naszego zespołu, a my zorganizujemy go dla Ciebie ze specjalną zniżką. Zadzwoń do nas pod numer …………………….(8.00-22.00)  lub e-mailem na hello@msitrzowieodkuchni.pl,  a my dokonamy niezbędnych ustaleń i zapewnimy, że potrzebny sprzęt dotrze na miejsce w odpowiednim czasie

Zawsze przykro jest nam słyszeć, że impreza jest odwołana, ale wiemy, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem! Jeśli chcesz zmienić lub anulować swoje doświadczenie kulinarne po przesłaniu rezerwacji i przetworzeniu płatności, najlepiej skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta.


Możesz to zrobić przez e-mail na hello@mistrzowieodkuchni.pl lub telefonicznie pod numerem ………………… Nasz zespół obsługi klienta przeprowadzi cię przez niezbędne kroki, aby zmienić lub anulować rezerwację, i oczywiście zrobi to ze smutkiem!


Rozumiemy, że takie rzeczy się zdarzają, a wydarzenia należy czasem anulować, jednak prosimy o wprowadzenie wszelkich zmian i rezygnacji co najmniej 14 dni przed datą wydarzenia. To najlepiej pomaga nam zarządzać personelem, szefami kuchni, wynajmowaniem miejsc na imprezy, sprzętu oraz przygotowaniami innych imprez. Jeśli musisz anulować w terminie krótszym niż 14 dni od wydarzenia, zostaniesz niestety obciążony pełną kwotą rezerwacji (czyli 50% wartości zaakceptowanego kosztorysu).

Możesz absolutnie wybrać pakiet napojów! Po co organizować własne prywatne wydarzenie, jeśli nie możesz wybrać najlepszego pakietu alkoholu, który zaspokoi Twoje potrzeby? Jeśli nie masz pewności, który napój najlepiej pasuje do twojej imprezy, lub nie masz czasu aby się tym zająć, to w porządku! Po dokonaniu rezerwacji prześlij swoje wymagania dotyczące wydarzenia, a my wybierzemy najlepszy pakiet napojów, w tym alkoholu, który spełni Twoje potrzeby.


Twoja rezerwacja zostanie potwierdzona, gdy otrzymasz odpowiedni e-mail ub telefon od zespołu Mistrzów od Kuchni lub wybranego szefa kuchni. Jeśli po dokonaniu rezerwacji nie otrzymałeś od nas żadnych e-maili ani nikt nie zadzwoni, Twoje wydarzenie nie zostanie uznane za potwierdzone. W takim przypadku skontaktuj się z nami, wysyłając wiadomość e-mail na adres hello@mistrzowieodkuchni.pl  lub telefonicznie pod numerem………………………..

Jeśli w momencie rezerwacji określiłeś konkretnego prywatnego szefa kuchni a są oni niedostępni w we wskazanym terminie, jeden z członków naszego zespołu skontaktuje się z Tobą, aby pomóc Ci znaleźć innego szefa kuchni. Każdy z naszych zespołów jest równie utalentowany, błyskotliwy i pełen pasji, a my zawsze możemy znaleźć idealne dopasowanie do każdego formatu kulinarnego czy wydarzenia.

Po przesłaniu rezerwacji za pośrednictwem naszego formularza online wyślemy Ci wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Jeśli nie wybrałeś szefa kuchni, z którym chcesz współpracować, skontaktujemy Cię z starannie dobranym szefem kuchni, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Tutaj zaczyna się cała zabawa. Ty i twój prywatny szef kuchni możecie omówić wszystkie szczegóły swojego wydarzenia i menu, dobierając idealny posiłek do swojego tematu, gości, miejsca i wydarzenia. Daje to szansę na dostosowanie określonych elementów menu imprezy  do własnych upodobań czy sugestii.

Gdy uzgodnimy  wszystkie elementy  menu, to zaczyna się czas organizacji i planowania! Usiądź wygodnie i skoncentruj się na wszystkich innych drobiazgach związanych z imprezą, a my zrobimy wszystko, co trzeba, aby zapewnić, że wszystko przebiegnie jak należy!

 

aangażowanie szefa kuchni nigdy nie było łatwiejsze niż z MistrzamiodKuchni.pl  Rezerwacja szefa kuchni zajmuje tylko kilka minut dzięki naszemu systemowi rezerwacji online i voila, jesteś o krok bliżej swojej podróży kulinarnej.

Jeśli wiesz czego szukasz, przejdź na naszą stronę i wybierz taki format  kulinarny, który pasuje Ci najbardziej. Zadamy Ci kilka pytań na temat Twojego wydarzenia, aby dać nam dobry obraz wymagań z nim związanych. Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Tobą, aby rozpocząć planowanie. To takie łatwe!

Jeśli nie masz pewności, jaki format kulinarny chciałbyś wybrać, nie martw się! Nadal możesz dokonać rezerwacji online za pośrednictwem naszego systemu, a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia różnych dostępnych opcji. Możesz również zadzwonić do nas lub wysłać wiadomość e-mail na adres hello@mistrzowieodkuchni.pl , aby dowiedzieć się, co nasi szefowie kuchni mogą zrobić dla Ciebie.

Platforma doświadczeń cateringowych MistrzowieodKuchni.pl została zaprojektowany tak, aby była najprostszy w obsłudze system rezerwacji formatów kulinarnych  i gastronomii. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zarezerwować wydarzenie od A do znajdziesz na stronie internetowej www.mistrzowieodkuchni.pl, w tym za pomocą formularza rezerwacyjnego. Rezerwacja jest szybka i transparentna, a nasz zespół odpowiada w ciągu godziny.

Podczas rezerwacji zadamy Ci wszystkie ważne pytania, więc nawet jeśli coś zapomniałeś, zostanie to omówione tutaj. Spytamy Cię o typ wydarzenia, o preferowany format kulinarny, o liczbę gości, godziny serwowania menu, miejsce, wynajem sprzętu i tak dalej. Jeśli na tym etapie nie masz pewności co do tych rzeczy, to też w porządku, możemy pomóc! Po wysłaniu wypełnionego formularza rezerwacji sprawdzimy Twoje wymagania i skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe (staramy odpowiadać już w godzinę po otrzymaniu formularza).  Nasz proces rezerwacji jest szybki i bezpieczny od początku do końca. Możesz zadzwonić do nas lub po prostu wysłać e-mail na adres hello@mistrzowieodkuchni.pl

Wszystkie! Jesteśmy w stanie zapewnić obsługę kulinarną każdej imprezy bez względu na jej typ, charakter, liczbę gości czy miejsce. Sprawdź nas!

Mistrzowie od Kuchni to coś więcej niż firma cateringowa: wiemy, że jest mnóstwo rzeczy potrzebnych do zorganizowania wspaniałego wydarzenia, a nasze usługi wykraczają poza wynajem utalentowanych szefów kuchni. Jeśli potrzebujesz wypożyczenia sprzętu, miejsca, zespołu muzycznego, profesjonalnego kamerzysty, clowna czy …Supermena po to, aby Twoje wydarzenie było niezapomniane, możemy Ci pomóc. Wystarczy dać nam znać.

Podczas całego procesu rezerwacji online zostaniesz poproszony o kilka pytań związanych z Twoimi potrzebami i wymaganiami związanymi z wydarzeniem. Jeśli będziesz potrzebować dodatkowych usług, to będzie ten moment (chociaż możesz również poprosić o dodatkowe usługi później). Oto niektóre usługi, które oferujemy dodatkowo:

– wynajem fotografa

– wypożyczalnia sprzętu audio-video i nagłośnienia

– wynajem prowadzącego imprezę

– wynajem kamerzysty

– zespół muzyczny

– namioty

-inne wg wyobraźni

Aby uzyskać więcej informacji, po prostu zapytaj swego opiekuna, a my doradzimy, jak możemy Ci pomóc. Jeśli masz dodatkowe prośby, skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby je spełnić.

Nasi szefowie kuchni są tutaj, aby gotować dla każdego. Twoje menu żywności można dostosować do wybranego formatu kulinarnego czy szefa kuchni. Wszystkich niezbędnych zmian można po wysłaniu formularza rezerwacyjnego i zakończeniu wstępnej rezerwacji

Być może przejrzałeś nasze oferty menu i zastanawiałeś się, czy można stworzyć własne menu? Oczywiście, że możesz! Cała przyjemność z wynajmu własnego prywatnego szefa kuchni na Twoją imprezę dotyczy także a może przede wszystkim tego, co chcesz zjeść. Nasz zespół prywatnych szefów kuchni jest na tyle wykwalifikowany, że potrafi przygotować każde menu. Szczerze mówiąc, to nasi Mistrzowie od Kuchni żyją gotowaniem i czekają na Twoje wyzwanie. Z tego powodu absolutnie uwielbiają projektować własne menu. Najlepiej byłoby, gdyby wybrany przez Ciebie twój prywatny szef kuchni najpierw zorientował się, czego szukasz, i wymyśliłby idealne menu, by zadowolić Twoje kubki smakowe.  Jeśli chcesz mieć kontrolę nad menu, to chętnie przyjmiemy Twoje sugestie i pomysły dotyczące menu. Pamiętaj tylko, że są ekspertami w tym, co robią, więc jeśli odradzają ci coś, może to być dobry powód!

Jeśli masz jakieś pomysły lub sugestie dotyczące menu, podziel się nimi z zespołem Mistrzów od Kuchni podczas procesu rezerwacji lub z szefem kuchni  tuż po jej zakończeniu.

Jeśli nie jesteś pewien wymagań dietetycznych swoich gości w momencie rezerwacji, nie martw się! Będziesz miał mnóstwo okazji podczas procesu organizacji wydarzenia, aby zebrać te informacje. Po zapoznaniu się z wszelkimi wymaganiami żywieniowymi możesz powiadomić członka zespołu wsparcia Mistrzów od Kuchni, a także wyznaczonego szefa kuchni, którzy skonfrontują swoją wiedzę kulinarną  z wymaganiami Twoimi i Twoich gości. Na bazie tych ustaleń stworzą menu, które zaspokoi gusta wszystkich zaproszonych. Jeśli gość zapomni wspomnieć o swoich specjalnych wymaganiach dietetycznych, szef kuchni będzie nadal dostępny w dniu imprezy i będzie w stanie zmodyfikować menu

Radość z wynajmu prywatnego szefa kuchni oznacza, że ​​możesz usiąść i zrelaksować się do momentu podania jedzenia! Gdy zatrudnisz Mistrza od Kuchnia zajmiemy się wszystkim, w tym pozyskiwaniem świeżych surowców i składników. Zależy nam na używaniu lokalnych produktów sezonowych, a całe jedzenie i składniki zostaną zakupione z wyprzedzeniem i dostarczone przez szefa kuchni. Zachęcamy do zadawania pytań na temat tego, skąd pochodzą surowce do Twojego menu!

Uwielbiamy przeszukiwać rynek dostawców, aby znaleźć najświeższe produkty ekologiczne czy najbardziej dopasowanie do wymagań naszych klientów.

Niestety nie. Platforma transakcyjna, z której korzystamy, nie ma funkcji pozwalającej na dzielenie rachunków. Musisz wybrać jedną godną zaufania osobę, aby dokonać rezerwacji i zapłaci za imprezę. Na szczęście system płatności w naszym serwisie mistrzowiechodkuchni.pl jest łatwy i przejrzysty. Akceptujemy wszystkie metody płatności online, czy to przelew bankowy czy karty kredytowe. Nie ma żadnych ukrytych opłat ani opłat manipulacyjnych, więc możesz mieć pewność, że ktokolwiek dokonuje płatności, otrzyma pełną cenę z góry. Jeśli masz pytania co do płatności skontaktuj się z nami pod numerem telefonicznie lub e-mailem na hello@mistrzowieodkuchni.pl

Po przesłaniu pierwszego zgłoszenia rezerwacji przez formularz internetowy zamieszczony na naszej stronie www wybrany opiekun skontaktuje się z Tobą, aby omówić dokładniejsze szczegóły wydarzenia i Twoje wymagania. Po zebraniu wszystkich informacji prześlemy Ci wycenę ze wszystkimi aspektami o które poprosiłeś. Oferty można potwierdzić pocztą elektroniczną (rezerwacje@mistrzowieodkuchni.pl ) lub telefonicznie (+……………………..). Powód, dla którego prosimy o dokonywanie płatności z góry, jest po to, abyśmy mogli zacząć pozyskiwać wszystkie lokalne produkty i świeże składniki dla Ciebie, a często trwa to ponad tydzień (np. sprowadzenie owoców morza z akwenu atlantyckiego). Akceptujemy płatność  50% wartości rezerwacji (co najmniej 2000 zł), aby zabezpieczyć datę i czas wybranego szefa kuchni. Twoja rezerwacja nie zostanie potwierdzona ani zabezpieczona, dopóki nie dokonasz pełnej płatności. Rezerwacja jest w pełni refundowana do 14 dni przed datą wydarzenia i musi być dokonana przed rozpoczęciem organizowania i przygotowywania się do imprezy.

Po otrzymaniu płatności i potwierdzeniu rezerwacji otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. A potem czas na imprezę!

Tak, 14 dni przed datą wydarzenia potrzebne jest nam opłacenie pełnych kosztów imprezy zgodnie z uzgodnionym budżetem. Wymagamy pełnej zapłaty przed potwierdzeniem i zabezpieczeniem rezerwacji. Po przesłaniu rezerwacji online za pośrednictwem naszego formularza nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby omówić dokładniejsze szczegóły dotyczące wydarzenia i Twoich preferencji.

Następnie prześlemy Ci ofertę, a po jej akceptacji zostaniesz poproszony o dokonanie płatności. Po otrzymaniu i potwierdzeniu płatności nadchodzi czas imprezy! Zaczniemy od organizacji i przygotowania wydarzenia, w tym wszystkich zamówienia surowców do dań z wybranego menu.

Rozumiemy, że często zdarza się  dodanie lub usunięcie gości z listy. Tak jak w przypadku innych elementów, potrzebujemy wcześniejszej informacji abyśmy przygotowali dobrze imprezę.

W przypadku, gdy niektórzy goście nie biorą udziału w wydarzeniu, a opłaty zostały już uiszczone, zaoferujemy pełny zwrot opłat od tych gości, o ile powiadomisz nas o tym z 10-dniowym wyprzedzeniem przed wydarzeniem. Jeśli np. zarezerwowałeś i zapłaciłeś za 10 osób na imprezie w sobotę, ale masz tylko 8 osób, musisz powiadomić nas do środy przed początku tygodnia w którym ma odbyć się Twoja impreza, aby otrzymać pełny zwrot.

 Jeśli chodzi o dodawanie dodatkowych gości, masz trochę więcej czasu. Prosimy jedynie o powiadomienie nas o dodatkowych uczestnikach co najmniej 36 godzin przed wydarzeniem. W ten sposób możemy zorganizować wszystkie niezbędne dodatki. W przypadku zmiany wymagana jest pełna płatność z góry za wszystkich dodatkowych gości.

Aby zmienić liczbę osób z wydarzenia, zadzwoń do nas lub wyślij nam maila na rezerwacje@mistrzowieodkuchni.pl

Nasz zespół może pracować na każdym dostępnym sprzęcie. Chociaż zawsze chcielibyśmy mieć najnowocześniejsze wyposażenie kuchenne, rozumiemy, że świat nie jest idealny i ani Ty, ani my nie możemy zapewnić szefom kuchni wszystkich profesjonalnych urządzeń i wyposażenia do gotowania. Przynosimy wszystkie smaczne składniki i wszystko, to co jest potrzebne do przygotowania menu. Prosimy jednak o miejsce, w którym ma odbyć się impreza.

Zatrudniając Mistrza od  Kuchni prosimy o poinformowanie nas o tym, co zawiera Twoja kuchnia. Poinformuj nas o dostępności standardowych urządzeń kuchennych, urządzeń, wyposażenia i przyborów kuchennych do gotowania potraw wymaganych w formacie, który zamówiłeś. Musimy wiedzieć czy piec czy piekarnik działa, czy jest lodówka, bieżąca woda, zlew i gniazdka elektryczne, etc.

Prosimy również o powiadomienie nas, który sprzęt będzie dostępny:

 • naczynia kuchenne – garnki i patelnie,
 • sztućce – talerze, miski i talerze,
 • szklanki, kieliszki do wina, kubki i kubki,
 • Sztućce – pełne zestawy sztućców, w tym nóż, widelec, łyżka i łyżeczka,
 • urządzenia – kuchenka, piekarnik, lodówka, gniazdka elektryczne,
 • inne takie jak noże, deski do krojenia, sitka.

Jeśli nie jesteś w stanie dostarczyć powyższego wyposażenia na swoje wydarzenie, pomożemy je zorganizować: nasi szefowie kuchni przywiozą je ze sobą. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym, co jest dostępne, abyśmy mogli zaplanować Twoje wydarzenie. Obsługa sprzętowa większych imprez mogą jednak wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Rozumiemy, jak ważne jest, aby wiedzieć, skąd pochodzą Twoje składniki. Świeże, dobrej jakości składniki tworzą najlepsze posiłki, a wykwintne menu nie przyniesie wiele radości, jeśli użyte składniki będą niższej jakości. Zatrudniając Mistrza od Kuchni masz pewność, że zatrudniasz pasjonatów, oddanych smakoszów, którzy do menu do używają surowce i produkty najwyższej jakości od sprawdzonych, lokalnych dostawców.

Stworzyliśmy zaufaną sieć lokalnych producentów, rolników i dostawców. Nie idziemy na kompromis w sprawie jakości, a sezonowe składniki pochodzenia lokalnego są dla nas najwyższym priorytetem.

Listę naszych dostawców znajdziesz w zakładce „Dostawcy”.

Jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat składników i produktów używanych do przygotowania menu na Twoją imprezę, możesz zawsze skontaktować się z wybranym szefem Kuchni podczas procesu planowania menu.

Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Obejmuje to wszystkie niezbędne szczegóły i wszystko, co musisz wiedzieć o organizacji imprezy z nami. Wieczór zwykle będzie wyglądał następująco:
Twój prywatny kucharz przyjedzie ze wszystkimi niezbędnymi składnikami i zacznie przygotowanie, Potem odbędzie się gotowanie i pokaz Mistrza od Kuchni. Jeśli wcześniej zarezerwowałeś lub poprosiłeś o kelnerów, przybędą one osobno. Jeśli wynająłeś sprzęt gastronomiczny zostanie ono dostarczone na miejsce przed wydarzeniem.
Zespół Mistrzów od Kuchni zajmie się przygotowaniem pełnego menu, napojami (zgodnie z zaleceniami) i podawaniem. Po prostu usiądź, zrelaksuj się i baw się dobrze z zaproszonymi gośćmi.  

Po zakończeniu imprezy zespół  posprząta kuchnię i miejsce imprezy. Nie musisz się o nic martwić. Brzmi nieźle, prawda? Skontaktuj się więc z nami, abyśmy mogli zająć się Twoim następnym wydarzeniem.

Nie obawiaj się, nasi Mistrzowie dojeżdżają we własnym zakresie na imprezę. Nasz celem jest udostępnianie dobrych, utalentowanych szefów kuchni wszystkim, wszędzie, w tym osobom mieszkającym poza obszarami metropolitalnymi.
Jeśli nie możemy znaleźć odpowiedniego szefa kuchni w Twojej okolicy, możemy wysłać go z innego miejsca. Na imprezie nikt nie powinien obejść się bez dobrego jedzenia, a my zrobimy co w naszej mocy, aby Twój szef kuchni (i sama uczta) mógł zorganizować przyjęcie! Oczywiście będziemy musieli pobrać niewielką opłatę na pokrycie kosztów podróży szefa kuchni i wymaganego personelu. Będzie to zależeć od tego, gdzie dokładnie będzie Twoje wydarzenie – opłata będzie zależeć od odległości wymaganej do przebycia. Naliczamy następujące koszty dojazdów:
0 PLN / brak opłaty za dojazd na imprezę w promieniu do 25 km
1 zł  netto za każdy kilometr dojazdu > 25 km.

Przepraszamy wszystkich singli, ale prosimy o zarezerwowanie prywatnego szefa kuchni dla co najmniej dwóch gości. Jeśli chodzi o maksimum, staramy się, aby 100 gości przypadało na jednego szefa kuchni. W przeciwnym razie zaczynamy iść na kompromis w sprawie jakości czego nikt z nas nie chce!


Jeśli dokonujesz dużej rezerwacji dla więcej niż 12 osób, prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z nami. Będzie to dla nas okazja do omówienia wszystkich drobiazgów związanych z wydarzeniem, wymagań, potrzeb i planów oraz upewnienia się, że jest to coś, z czym zdecydowanie możemy współpracować. Naszym głównym celem jest pomoc w zorganizowaniu niezapomnianego wydarzenia, a to oznacza planowanie!


Czy już jesteś gotowy, aby zarezerwować sobie prywatnego szefa kuchni? Wejdź na stronę Mistrzowieodkuchni.pl, aby przeczytać profile naszych szefów, wybierz format kulinarny,  wypełnij formularz rezerwacji i rozpocznij z nami podróż kulinarną!

Nasi Mistrzowie od Kuchni nie obrażają się, jeśli chcesz przynieść małe ilości przekąsek na wydarzenie. Co więcej,  zaproszą pewnie również Ciebie do pochwalenia się  domowymi deserami/wypiekami, do podania owoców czy napojów – dzięki czemu będą mogą być gwiazdą programu.


Proszę jednak nie wnosić żadnych dodatkowych posiłków (dań głównych) na imprezę, które jest organizowane przez jednego z naszych szefów kuchni za pośrednictwem naszej platformy. Jeśli wnoszony posiłek jest dodatkowy, mały i poza tym nie może być przygotowany przez szefa kuchni, to jest to OK. Wszystkie inne jedzenie prosimy o pozostawienie go na zewnątrz.


Uwaga: powyższa zasada wyklucza wszelkie artykuły żywnościowe i napoje dla gości o specjalnych potrzebach dietetycznych, alergii pokarmowych i żywności dla niemowląt. Rozumiemy, że czasami nasi szefowie kuchni nie mogą zaspokoić wszystkich potrzebujących na imprezie i absolutnie zezwalamy im na przynoszenie własnych posiłków, ale zawsze staramy się aby zaspokoić preferencje wszystkich gości.

Prosimy, abyś dokonał rezerwacji co najmniej 48 godzin przed datą planowanej imprezy. Daje naszym szefom kuchni minimum komfortu i wystarczająco dużo czasu na zaakceptowanie rezerwacji i przygotowanie oczekiwanego menu.

Wiemy, że czasami potrzebny jest szef kuchni w ostatniej chwili. Jeśli chciałbyś zarezerwować szefa kuchni w ciągu 24 godzin lub krótszym, skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu podany na stronie www, który działa do 22.00. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić obsługę Twojej imprezy z menu Twoich marzeń , ale będzie dużo więcej pośpiechu i być może będzie wiązać się to z dodatkową opłatą.

Możesz wybrać szefa kuchni, który ma przygotować twoją imprezę – to idea Mistrzówodkuchni.pl.

Po potwierdzeniu rezerwacji przedstawiamy pełny zespół, który może być odpowiedni dla Twojej imprezy.  Wybór zależy od twoich preferencji żywieniowych, potrzeb dietetycznych, pogody, dostępności produktów, szczegółów wydarzenia, terminów, lokalizacji i wielu innych czynników.

Zapraszamy także na nasze strony na Facebooku i Instagramie, aby zobaczyć różne wydarzenia i kreacje naszych Mistrzów od kuchni. Regularnie publikujemy również filmy na Youtube, gdzie można zobaczyć więcej menu z proponowanych podróży kulinarnych i eventów.

Jeśli nie wiesz kogo wybrać, albo nie masz czasu na to, to w porządku! Po dokonaniu rezerwacji prześlij swoje wymagania dotyczące planowanej imprezy, a my zaproponujemy najlepszego szefa kuchni, który spełni Twoje potrzeby.

Oczywiście, możesz! Jeśli musisz dodać nowe wymagania lub usunąć gości z listy gości, prosimy o powiadomienie nas co najmniej 3 dni przed imprezą, abyśmy mogli dostosować się do twoich potrzeb. Obejmowałoby to między innymi zmianę menu, dodanie dodatkowego sprzętu, etc.

Jeśli chcesz dodać gości do listy, zmian tych można dokonać w ciągu 36 godzin od wydarzenia. Możesz powiadomić nas o swoich dodatkowych żądaniach lub zmianach na liście gości przez e-mail lub telefon. Wyślij nam wiadomość e-mail na hello@mistrzowieodkuchni.pl  Możesz również do nas zadzwonić, a my zajmiemy się resztą.

Jeśli  trzeba wprowadzić jakieś poważne zmiany przed zaplanowaną datą imprezy, należy pamiętać, że w rzadkich przypadkach możemy nie być w stanie ich zaspokoić. Zawsze dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci zorganizować niesamowite wydarzenie, ale czasem nie jest to możliwe. Staramy się jednak bardzo i prawie zawsze możemy zaspokoić poprawki – po prostu opowiedz nam o  nich 3 dni wcześniej.

Niezapomniane wydarzenie wymaga niezapomnianych wrażeń kulinarnych, a nasze podróże dla smakoszy właśnie to zapewniają!

Oferujemy ponad 50 unikatowych autorskich formatów kulinarnych. Oto tylko niektóre z nich:

 • Zmysłowa podróż kulinarna – zmysłowa podróż, podczas której goście mogą zjeść obiad bez zmysłu wzroku.
 • Toskańska chwila zapomnienia– podróżuj do tego pięknego regionu Włoch z potrawami regionalnymi
 • Polska na dziko – z polska dziczyzną w roli głównej: smacznie, zdrowo i tradycyjnie
 • Romantyczna kolacja – Ty i Twój ukochany, będziecie delektować się ekscytującymi nowymi smakami w zaciszu własnej prywatności
 • Smaki Mahrebu– zabierz swoich gości w podróż kulinarną do i jej niepowtarzalne smaki kuchni Afryki Północnej
 • Umami czyli węgiel drzewny w roli głównej – intrygująca menu grillowe
 • Ramen & Co. – zapraszamy na kulinarną podróż do Japonii
 • Smaki Francji – dać się uwieźć wykwintnej kuchni burżuazji francuskiej – “cuisine bourgeoise”.
 • Kowbojska impreza na dziko – poznaj smakowite menu teksańskiej techniki BBQ. Tylko dla prawdziwych mężczyzn:-)

W trakcie imprezy

To twoja impreza i możesz ją rozpocząć o której zechcesz! Nie mamy tutaj żadnych ograniczeń, poza standardowymi ograniczeniami, więc nie powiemy ci, żebyś już ją zakończył, gdyż zapada ciemność. Prosimy jednak, aby nasi goście uprzejmie wzięli pod uwagę wszystkich sąsiadów mieszkalnych w okolicy imprezy. Pamiętaj, że każdy hałas, może z łatwością dostać się do domów i sypialni pobliskich osób. Więc to twoja impreza, ale imprezuj z umiarem!


To twoja impreza i możesz robić, co chcesz! Pod warunkiem, że miejsce i obiekt na to pozwala. Dotyczy to nieletnich gości – jeśli wybrane przez ciebie miejsce pozwala na opiekę nad nieletnimi, absolutnie tak! Niektóre obiekty przyjmują tylko osoby niepełnoletnie w towarzystwie dorosłych, więc wcześniej zapoznaj się z konkretnymi warunkami wynajęcia takich miejsc.

Nie obawiaj się, zespół wsparcia Mistrzówodkuchni.pl jest po to, aby Ci pomóc! Zawsze wyślemy do wszystkich naszych prywatnych szefów kuchni listę kontrolną imprezy oraz specjalny arkusz, który pomoże Ci dobrze przygotować się do jej organizacji. Arkusz będzie zawierał wszystko od osi czasu, wszystkie potrzebne instrukcje, co da ci dobre wyobrażenie o tym, co będzie wymagane podczas imprez i jak będzie wyglądał dzień. Lista kontrolna będzie zawierać wszystkie inne niezbędne informacje dotyczące tego, co musisz zrobić przed, w trakcie i po imprezie. To najlepszy sposób, aby zagwarantować, że niczego nie przegapisz!
Zawsze możesz się skontaktować się z naszym zespołem wsparcia w przypadku jakichkolwiek pytań pod numerem ……………… lub pocztą elektroniczną na hello@mistrzowieodkuchni.pl

Dobranie idealnego wina do serwowanego menu może być trudne nawet dla smakoszy wina. Jeśli więc nie masz umiejętności sommeliera, aby zaimponować swoim gościom menu win, nasi szefowie kuchni są tutaj, aby Ci pomóc! Oferujemy porady dotyczące dopasowania karty dań z kartą win. Wszyscy nasi Mistrzowie kuchni posiadają wiedzę na temat najlepszych rodzajów win pasujących do ich potraw. Jeśli potrzebujesz porady, poproś o nią szefa kuchni tuż po dokonaniu rezerwacji. Dobierzemy idealny zestaw do każdego formatu kulinarnego oraz typu imprezy.

Jeśli Ty lub Twoi goście macie określone wymagania dietetyczne, zrobimy wszystko aby je spełnić. Ambicją naszych Mistrzów od kuchni jest zaspokoić wszystkie gusta kulinarne  i diety. Prosimy o powiadomienie członka zespołu wsparcia naszej platformy, a także wyznaczonego szefa kuchni (po potwierdzeniu rezerwacji).

Nasi szefowie kuchni mogą przeanalizują preferencje klientów, zaprojektować zamienniki oraz takie menu, które zaspokoi gusta Ciebie i wszystkich Twoich gości, niezależnie od diety. Nasz szef kuchni będzie również obecny w dniu imprezy, więc jeśli jeden z gości zapomniał wspomnieć np. o alergii na orzechy – nie ma problemu: orzechy zostaną usunięte.

Rozumiemy, że często zdarza się  dodanie lub usunięcie gości z listy. Tak jak w przypadku innych elementów, potrzebujemy wcześniejszej informacji abyśmy przygotowali dobrze imprezę.

W przypadku, gdy niektórzy goście nie biorą udziału w wydarzeniu, a opłaty zostały już uiszczone, zaoferujemy pełny zwrot opłat od tych gości, o ile powiadomisz nas o tym z 10-dniowym wyprzedzeniem przed wydarzeniem. Jeśli np. zarezerwowałeś i zapłaciłeś za 10 osób na imprezie w sobotę, ale masz tylko 8 osób, musisz powiadomić nas do środy przed początku tygodnia w którym ma odbyć się Twoja impreza, aby otrzymać pełny zwrot.

 Jeśli chodzi o dodawanie dodatkowych gości, masz trochę więcej czasu. Prosimy jedynie o powiadomienie nas o dodatkowych uczestnikach co najmniej 36 godzin przed wydarzeniem. W ten sposób możemy zorganizować wszystkie niezbędne dodatki. W przypadku zmiany wymagana jest pełna płatność z góry za wszystkich dodatkowych gości.

Aby zmienić liczbę osób z wydarzenia, zadzwoń do nas pod numer …………………………lub pocztą elektroniczną na adres bookings@mistrzowieodkuchni.pl

Nasz zespół może pracować na każdym dostępnym sprzęcie. Chociaż zawsze chcielibyśmy mieć najnowocześniejsze wyposażenie kuchenne, rozumiemy, że świat nie jest idealny i ani Ty, ani my nie możemy zapewnić szefom kuchni wszystkich profesjonalnych urządzeń i wyposażenia do gotowania. Przynosimy wszystkie smaczne składniki i wszystko, to co jest potrzebne do przygotowania menu. Prosimy jednak o miejsce, w którym ma odbyć się impreza.

Zatrudniając Mistrza od  Kuchni prosimy o poinformowanie nas o tym, co zawiera Twoja kuchnia. Poinformuj nas o dostępności standardowych urządzeń kuchennych, urządzeń, wyposażenia i przyborów kuchennych do gotowania potraw wymaganych w formacie, który zamówiłeś. Musimy wiedzieć czy piec czy piekarnik działa, czy jest lodówka, bieżąca woda, zlew i gniazdka elektryczne, etc.

Prosimy również o powiadomienie nas, który sprzęt będzie dostępny:

 • naczynia kuchenne – garnki i patelnie,
 • sztućce – talerze, miski i talerze,
 • szklanki, kieliszki do wina, kubki i kubki,
 • Sztućce – pełne zestawy sztućców, w tym nóż, widelec, łyżka i łyżeczka,
 • urządzenia – kuchenka, piekarnik, lodówka, gniazdka elektryczne,
 • inne takie jak noże, deski do krojenia, sitka.

Jeśli nie jesteś w stanie dostarczyć powyższego wyposażenia na swoje wydarzenie, pomożemy je zorganizować: nasi szefowie kuchni przywiozą je ze sobą. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym, co jest dostępne, abyśmy mogli zaplanować Twoje wydarzenie. Obsługa sprzętowa większych imprez mogą jednak wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Obejmuje to wszystkie niezbędne szczegóły i wszystko, co musisz wiedzieć o organizacji imprezy z nami. Wieczór zwykle będzie wyglądał następująco:

Twój prywatny kucharz przyjedzie ze wszystkimi niezbędnymi składnikami i zacznie przygotowanie, Potem odbędzie się gotowanie i pokaz Mistrza od Kuchni. Jeśli wcześniej zarezerwowałeś lub poprosiłeś o kelnerów, przybędą one osobno. Jeśli wynająłeś sprzęt gastronomiczny zostanie ono dostarczone na miejsce przed wydarzeniem.

Zespół Mistrzów od Kuchni zajmie się przygotowaniem pełnego menu, napojami (zgodnie z zaleceniami) i podawaniem. Po prostu usiądź, zrelaksuj się i baw się dobrze z zaproszonymi gośćmi. 

Po zakończeniu imprezy zespół  posprząta kuchnię i miejsce imprezy. Nie musisz się o nic martwić. Brzmi nieźle, prawda? Skontaktuj się więc z nami, abyśmy mogli zająć się Twoim następnym wydarzeniem.

Mistrzowie od kuchni nie obrażają się, jeśli chcesz przynieść małe ilości przekąsek na wydarzenie.:-) Co więcej, zaproszą również Ciebie do dodania własnych, domowych deserów, owoców i napojów dzięki czemu będą mogli być gwiazdą programu.

Proszę jednak nie wnosić żadnych dodatkowych posiłków (dań głównych) na imprezę, która jest organizowane za pośrednictwem naszej platformy. Jeśli wnoszony posiłek jest dodatkowy, mały i poza tym nie może być przygotowany przez szefa kuchni, to jest to OK. Wszystkie inne jedzenie prosimy o pozostawienie go na zewnątrz.

Uwaga: powyższa zasada wyklucza wszelkie artykuły żywnościowe i napoje dla gości o specjalnych potrzebach dietetycznych, alergii pokarmowych i żywności dla niemowląt. Rozumiemy, że czasami nasi szefowie kuchni nie mogą zaspokoić wszystkich potrzebujących na imprezie i absolutnie zezwalamy im na przynoszenie własnych posiłków, ale zawsze staramy się aby zaspokoić preferencje wszystkich gości.

Możesz absolutnie wybrać pakiet napojów! Po co organizować własne prywatne wydarzenie, jeśli nie możesz wybrać najlepszego pakietu alkoholu, który zaspokoi Twoje potrzeby? Jeśli nie masz pewności, który napój najlepiej pasuje do twojej imprezy, lub nie masz czasu aby się tym zająć, to w porządku! Po dokonaniu rezerwacji prześlij swoje wymagania dotyczące wydarzenia, a my wybierzemy najlepszy pakiet napojów, który spełni Twoje potrzeby.

Po imprezie

Ahh, najmniej ekscytujący aspekt wydarzenia – sprzątanie!

Nie ma lepszego sposobu na udaną imprezę niż pewność, że ​​ktoś zajmie się całym bałaganem po jej zakończeniu. To kolejna rzecz, o którą nie musisz się martwić podczas pracy z Mistrzami od Kuchni, bowiem to my zajmiemy się kompleksowym sprzątaniem po zakończeniu imprezy. Możesz więc cieszyć się bezstresową imprezą bez obaw, że czeka na Ciebie sprzątanie.

Jeśli jednak uważasz, że możesz potrzebować sprzątania następnego dnia (na przykład na imprezach, które kończą się późną nocą), daj nam znać, a my zorganizujemy przybycie zespołu sprzątającego następnego dnia (za dodatkową opłatą). Zadzwoń do nas pod numer podany na stronie www wyślij nam e-mail na hello@mistrzowoieodkuchni.pl – zajmiemy się wszystkim.

Tak, absolutnie! Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna bo pozwala być coraz lepszymi. Chcielibyśmy dowiedzieć się o Twoim doświadczeniu i przygotowanym menu. Zapraszamy do podzielenia  się Twoimi historiami, recenzjami, komplementami, opiniami, sugestiami – wszystkie one są mile widziane! Nasi Mistrzowie od kuchni uwielbiają poznawać opinie, czy goście cieszyli się jedzeniem i czy są zadowolenia. Jesteśmy zawsze otwarci na sugestie i opinie. Czytamy każdą otrzymaną recenzję i zawsze staramy się, aby serwis MistrzowieodKuchni.pl stawał się coraz lepszy. Cały czas szukamy nowych sposobów na rozwój i ewolucję, a recenzje naszych gości odgrywają w tym ogromną rolę.

Uważamy, że ogromną rolę w zapewnianiu doskonałej obsługi odgrywa możliwość bycia wysłuchanym, a recenzje właśnie to zapewniają. Jeśli więc masz jakieś pomysły, sugestie lub po prostu chcesz pochwalić nas…napisz do nas

 

Ogólne

Mistrzowie od Kuchni to nowa jakość w polskim rynku usług cateringowych.To serwis dzięki, któremu można wynająć szefów kuchni – pasjonatów dobrego jedzenia i skorzystać z unikatowych formatów kulinarnych.

Chcemy dzielić się miłością do jedzenia poprzez wyjątkowe doznania kulinarne. Dbamy o jakość menu, jakość doświadczeń kulinarnych i poziom naszych usług.

Przyjdź i dołącz do naszej społeczności – wynajmij swego  prywatnego szefa kuchni do domu na romantyczną kolację z okazji rocznicy ślubu, na grilla do ogrodu lub  zamów firmowy catering na następne spotkanie firmowe.

 

Działanie platformy można opisać kilku prostych krokach:

 • opisz swoje potrzeby związane z wydarzeniem poprzez wysłanie wypełnionego formularza
 • nasz algorytm dopasowuje potrzeby klientów do utalentowanych szefów kuchni z naszej bazy
 • szef kuchni przekształca te potrzeby w spersonalizowane doznania kulinarne
 • przydzielony opiekun klienta dba o logistykę przedsięwzięcia
 • o umówionej porze zjawia się wybrany szef kuchni z ekipą i przygotowuje i serwuje uzgodnione menu

Oczywiście, że są! Od czasu do czasu organizujemy różne promocje z różnymi zniżkami i ofertami w naszych podróżach kulinarnych, gastronomicznych, prywatnych szefach kuchni i doświadczeniach. Skąd będzie można się dowiedzieć o promocjach czy konkursach? Zapisz się do naszego newslettera tutaj (jest bezpłatny, a my nie będziemy spamować). Otrzymasz wszystkie powiadomienia o naszych promocjach, także dodatkowe gadżety, takie jak przepisy kulinarne i porady dla smakoszy. Będziemy również wysyłać powiadomienie za każdym razem, gdy w zespole pojawi się nowy szef kuchni, dając ci szansę na jego wynajęcie za pomocą zaproszenia / kodu promocyjnego! Możesz również śledzić nasze konta na Facebooku i Instagramie.

Uważamy, że w Polsce działa wielu utalentowanych szefów kuchni, a wielu z nich współpracuje z nami. Każdy szef kuchni w naszym zespole ma doświadczenie i poświęca się gotowaniu. Wszyscy oni są profesjonalnymi szefami kuchni, mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami, lub są doświadczonymi kucharzami – amatorami o wyrafinowanych umiejętnościach niezbędnych do stworzenia i obsługi żądanego menu.

Nie ma lepszego sposobu na rozkoszowanie się jedzeniem niż bezpośredni kontakt z osobą, która je gotuje dla Ciebie i dzieli się swoją pasją kulinarną i miłością do gotowania. Jeśli zastanawiasz się, kto będzie opiekował się menu na Twojej imprezie możesz sprawdzić naszą stronę profilu szefa kuchni. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych szefów kuchni i poznać opinie na temat każdego z ich odwiedź naszą stronę www.

Oto prosty sposób na sprawdzenie, czy nasza platforma będzie przydatna na Twojej imprezie: jeśli na pytanie: czy Twoi goście będą jeść lub pić odpowiedź brzmi TAK, to znaczy, że Mistrzowie od Kuchni  są gotowi, aby Ci pomóc!

Stworzyliśmy nasz serwis z myślą o obsłudze niemal każdej imprezy towarzyskiej, dla każdego typu klienta, oferujący menu niemal z każdego zakątka świata. W tym celu opracowaliśmy ponad 50 unikatowych formatów kulinarnych.

Włoskie Wakacje, Toskańska chwila zapomnienia, Smaki Mahrebu, 100 przypraw czyli kuchnia indyjska, Polska na dziko, Wegańska uczta, Ramen & Co., Smaki Izraela, Gotowanie na Instagramie, Brazyliskie Currasco czy Kowbojska Impreza to tylko niektóre z nich.

Jeśli nadal nie masz pewności, czy jesteśmy w stanie obsłużyć Twoje wydarzenie, oto kilka przykładów naszych usług cateringowych:

 • romantyczna kolacje dla dwojga
 • rodzinne spotkania i spotkania, lunche i spotkania dla klientów, przyjęcia urodzinowe dla dorosłych,
 • przyjęcia urodzinowe dla dzieci,
 • obsługa wieczorów filmowych, wystawy sztuki, spotkań grupowych, imprez sportowych
 • oferujemy wykwitną kolację w pałacowych wnętrzach, ale i bufet na stojąco lub zwykłe kanapki na szybką imprezę firmową.

Wszystko co dotyczy serwowania posiłków – znajdziesz to u nas. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o swoich specyficznych wymaganiach!

Mistrzowie od Kuchni to zindywidualizowane podejście do obsługi kulinarnej różnego rodzaju imprez. To nie tylko zamawianie gotowych zestawów kulinarnych. To serwis, który łączy wybranych szefów kuchni i Twoje potrzeby kulinarne w ramach autorskich, unikatowych formatów kulinarnych. Napędza to  i tworzy głębsze, bardziej satysfakcjonujące wrażenia kulinarne w porównaniu do tradycyjnego cateringu skoncentrowanego na jedzeniu. Imprezy organizowane przez nas mają też charakter interaktywny, zapewniają m.in możliwość podróży kulinarnych.

Platforma zapewnia w pełni zautomatyzowane oraz kompleksowe usługi zamawiania jedzenia – także „szytego na miarę” klienta.

Mistrzowie od Kuchni  to także lokalni i sprawdzeni dostawcy najwyższej jakości surowców i półproduktów, zapewniający w pełni zintegrowany łańcuch dostaw, z możliwością śledzenia od dostawcy do konsumenta wszystkich serwowanych składników.

Nasz zespół może pracować na każdym dostępnym sprzęcie. Chociaż zawsze chcielibyśmy mieć najnowocześniejsze wyposażenie kuchenne, rozumiemy, że świat nie jest idealny i ani Ty, ani my nie możemy zapewnić szefom kuchni wszystkich profesjonalnych urządzeń i wyposażenia do gotowania. Przynosimy wszystkie smaczne składniki i wszystko, to co jest potrzebne do przygotowania menu. Prosimy jednak o miejsce, w którym ma odbyć się impreza.

Zatrudniając Mistrza od  Kuchni prosimy o poinformowanie nas o tym, co zawiera Twoja kuchnia. Poinformuj nas o dostępności standardowych urządzeń kuchennych, urządzeń, wyposażenia i przyborów kuchennych do gotowania potraw wymaganych w formacie, który zamówiłeś. Musimy wiedzieć czy piec czy piekarnik działa, czy jest lodówka, bieżąca woda, zlew i gniazdka elektryczne, etc.

Prosimy również o powiadomienie nas, który sprzęt będzie dostępny:

 • naczynia kuchenne – garnki i patelnie,
 • sztućce – talerze, miski i talerze,
 • szklanki, kieliszki do wina, kubki i kubki,
 • Sztućce – pełne zestawy sztućców, w tym nóż, widelec, łyżka i łyżeczka,
 • urządzenia – kuchenka, piekarnik, lodówka, gniazdka elektryczne,
 • inne takie jak noże, deski do krojenia, sitka.

Jeśli nie jesteś w stanie dostarczyć powyższego wyposażenia na swoje wydarzenie, pomożemy je zorganizować: nasi szefowie kuchni przywiozą je ze sobą. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym, co jest dostępne, abyśmy mogli zaplanować Twoje wydarzenie. Obsługa sprzętowa większych imprez mogą jednak wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mistrzowie od kuchni to  coś więcej niż prywatna firma wynajmującą kucharzy! Wiemy, że jest mnóstwo rzeczy potrzebnych do zorganizowania wspaniałej imprezy, a nasze usługi wykraczają poza wynajem utalentowanych szefów kuchni. Jeśli potrzebujesz wypożyczenia sprzętu, wyboru i rezerwacji miejsca, kamerzysty lub czegoś innego, co spowoduje aby Twoje wydarzenie było niezapomniane – daj nam znać. Podczas całego procesu rezerwacji online zostaniesz poproszony zostaniesz o odpowiedź na kilka pytań związanych z planowaną imprezą. Jeśli będziesz potrzebować dodatkowych usług, wystarczy  nam o tym powiedzieć. Oferujemy takie dodatkowe usługi jak:

 • wynajem fotografa,
 • wynajem sprzętu Audio -vide i nagłaśniającego,
 • wynajem kamerzystów,
 • Wynajem namiotów pod imprezy

Aby uzyskać więcej informacji, po prostu zapytaj jednego z naszych członków zespołu. Dołożymy wszelkich starań, aby je spełnić.

Oczywiście że tak. Skontaktuj się z naszym zespołem i wyślij mail  hello@mistrzowieodkuchni.pl , a my omówimy szczegóły wymagań dotyczących Twojego zamówienia. Jeśli planujesz płacić za wiele rezerwacji jednocześnie, z przyjemnością zaoferujemy Ci zniżkę w cenie.

Mistrzowieodkuchni.pl  oferują specjalne oferty, promocje i rabaty. Lubimy dbać o zadowolenie naszych klientów i będziemy oferować promocje za każdym razem, gdy w zespole pojawi się nowy szef kuchni. Aby być na bieżąco z naszymi konkursami i promocjami, upewnij się, że zapisałeś się do naszego newslettera i czy obserwujesz nas na Facebooku i Instagramie.

Wygląda na to, że jesteś zajęty! Jeśli chcesz zarezerwować wiele wydarzeń jednocześnie, możesz całkowicie zrezygnować z systemu rezerwacji online. Skontaktuj się z nami, a my przeprowadzimy Cię przez proces rezerwacyjny. Możesz zadzwonić do nas pod numer (+48) 795 569 318 lub wysłać wiadomość e-mail na hello@mistrzowieodkuchni.pl


Dlaczego nie uczcić każdej imprezy innym formatem kulinarnym? Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z naszymi podróżami kulinarnymi po różnych zakątkach świata. Od kolacji z zasłoniętymi oczami po lekcje gotowania i podróże kulinarne np. po Azji – nasze formaty kulinarne spowodują, że każda Twoja impreza będzie wyjątkowa. Możemy również pomóc Ci znaleźć Ci różne obiekty w atrakcyjnych  cenach, w zależności od potrzeb i wymagań. Zapraszamy do kontaktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Rozpocznij planowanie

Nasz dedykowany opiekun pomoże zaplanować Twoją imprezę